17 stycznia 2011

Publikacja w Arteriach (nr 7-8)

Pani Katarzyna A., humanistka, polonistka, powołana do nauczania języka polskiego z pasją, sercem i poświęceniem, przesłała mi fragment mojej prozy poetyckiej, opublikowanej w najnowszym numerze pisma Arterie. Kwartalnik literacko-artystyczny Arterie (nr łączony 7-8) dostępny jest w empikach na terenie całego kraju. Tamże zameldowałem się z trzema tekstami:

* Egosystem (zestaw wskazówek i obserwacji, m.in. o tym jak uzbierać pieniądze na wykupienie tych pieniędzy i tworzyć leki na fikcyjne choroby)

* namiętne pedały oraz dziury w ciąży łatane (rzecz o winnej Familiadzie, niewinnym Polańskim i szarym garniturze unijnym)

* Zegar Zagłady (odlicza rosyjskie bomby i chłosty w Arabii, które rozgrzeszają Europę)

Za ładną kreskę do tekstów serdecznie dziękuję pani Annie Marii Jurewicz i pani Agnieszce Kowalskiej-Owczarek. Za palec i zrzuty z Arterii dziękuję pani Katarzynie A., polonistce. Za numer autorski, który dotarł dziś rano - dziękuję załodze pisma.
1 komentarz:

  1. dziękuję, dziękuję, dziękuję też! Cała przyjemność po mojej stronie :) Czuję, że teraz nawet mój palec przybrał na wartości :)

    OdpowiedzUsuń